شماره تماس : 09194317031-02166172948

کاربرد موانع پلاستیکی ترافیکی در جاده چیست؟

در مواردی که قابلیت حمل و نقل جداکننده پلاستیکی مهم است، استفاده از موانع پلاستیکی ترافیکی پر از آب بهترین گزینه محسوب می شود. با توجه به تطبیق پذیری و نفع اقتصادی این موانع ترافیکی می توان از آن ها در مشخص کردن مناطق ساخت و ساز و تغییر مکان موقت ترافیک برای هدایت خودروها و عابران پیاده استفاده کرد. در این مطلب سعی کردیم شما را با بعضی از مزایای موانع پلاستیکی ترافیکی پر از آب آشنا کنیم.

مزایای پر کردن آب در موانع پلاستیکی ترافیکی

انتقال سریع و صرفه جویی در هزینه

‌وزن بسیار سبک این موانع پلاستیکی ترافیکی در مقایسه با جداکننده های بتنی موجب شده است، تا در زمان کم تر و و با حداقل هزینه و زحمت ممکن، برای نصب در محل مناسب انتقال داده شود. از آنجایی که هزینه های حمل و نقل این جداکننده ترافیکی بسیار کم است، بنابراین به عنوان یک جداکننده موقت برای مواردی مثل رویدادهای ورزشی، محل پارک خودرو، بنادر، فرودگاه ها، محل ساخت و ساز و سایر موقعیت های اضطراری مناسب می باشد.جالب است بدانید، زمانی که موانع پلاستیکی ترافیکی خالی از آب است، بیش تر از ۲۸ کیلوگرم وزن ندارد. این بدان معنی است که حتی یک نفر هم می تواند به راحتی آن را جابه جا کند. بنابراین استفاده از این جداکننده ها به شما این امکان را می دهد، که در هزینه های اضافی لیفتراک و ماشین های سنگین برای جابه جایی موانع ترافیکی صرفه جویی کنید. پس از جا به جایی و فیکس شدن موانع پلاستیکی ترافیکی با یکدیگر، در مرحله نهایی آن را با آب پر می کنند. لازم به ذکر است که این آب را می توان از طریق پلاگینی که در قسمت پایین جداکننده پلاستیکی تعبیه شده، تخلیه کرد.

استفاده چند منظوره جدا کننده ترافیکی

موانع پلاستیکی ترافیکی را اغلب در رنگ های روشن تولید می کنند و این باعث می شود که از فاصله زیاد هم قابل تشخیص باشد. موانع ترافیکی برای محیط های باز طراحی شده اند. جدا کننده های ترافیکی به عنوان یک علامت هشدار دهنده به وضوح مرزها را مشخص کرده، ترافیک و عابران پیاده را به سمت مسیر درست هدایت می کنند. می توان از این جداکننده ها برای تبلیغات آرم شرکت های مختلف و آگهی های گوناگون نیز استفاده کرد. همچنین می توان از چراغ فلاشر هشدار دهنده برای جلب توجه بیش تر بر روی جداکننده پلاستیکی پر از آب استفاده کرد.

یکی دیگر از ویژگی های بارزی که جداکننده پلاستیکی پر از آب را در مقایسه با جداکننده بتنی برجسته می سازد، این است که می توان به سادگی ابتدا و انتهای آن ها را با هم چفت کرد، تا قفل شود. در نتیجه یک جداکننده ترافیکی یک پارچه، بدون هیچ مرز و شکاف خواهیم داشت. این امر باعث می شود که مقاومت کل ساختار موانع پلاستیکی ترافیکی افزایش یابد. به این ترتیب هنگام برخورد خودرو به این جداکننده های پلاستیکی از سقوط آن ها به دره جلوگیری کند و آن خودرو را به سمت جاده برگرداند. می توان بعد از قفل کردن جداکننده ها به یکدیگر، زاویه دلخواه و مناسب محل را ایجاد کرد.

به طور خلاصه می توان گفت که انواع مختلفی از جداکننده های پلاستیکی پر از آب طراحی و تولید شده اند، که هر کدام برای هدف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. این نکته را فراموش نکنید، که کیفیت ساخت و ساز جداکننده های پلاستیکی پر از آب بسیار بالا است، به طوری که حتی در شرایط سخت در مقابل سایش و یا پاره شدن نیز بسیار مقاوم عمل خواهند کرد.فروشگاه تجهیزات ترافیکی ایمن وان  عرضه کننده انواع تجهیزات نیوجرسی ترافیکی آماده ارائه خدمات به مشتریان می باشد.

WhatsApp
Telegram
Facebook